Protecția datelor cu caracter personal. Site-ul ziare.ro utilizează cookie-uri. Navigând în continuare, vă exprimați acordul pentru utilizarea cookie-urilor. Click pentru a afla mai multe. [ Accept ]

Declaratiile lui Ludovic Orban in cadrul sedintei din Parlament:

"Domnule Ponta, dati-va demisia din functia de premier, ca sa puteti iesi cat de cat demn din aceasta situatie."
"Domnule Ponta, sunteti o pata pe fata Romaniei, ati reusit sa ne faceti de ras in fata intregii Europe"

Stire in curs de actualizare


Comentarii

ioan Desi v-am votat dle. Ponta, trebuie sa recunosc ca discursul d-voastra este foarte dezamagitor. Acesta este un discurs de om imatur poilitic. Ar fi trebuit sa luati amunte la sfaturile celor mai maturi din partid si sa nu mai iesiti cu declaratii populiste infantile. Ati pierdut alegerile in mod personal si acum incercati sa implicati un intreg partid PSD. La alegerile anterioare partidul vi le-a castigat, acum cand trebuia sa castigati d-voastra ca persoana si om, alegerile au fost pierdute. Si pentru aceasta trebuia sa auzim o recun oastere a vinei si niste scuze fata de cei care am crezut in d-voastra. Rusinos.

25 noiembrie 2014 16:18

mircea aoleo s-a trezit Organ din betie dupa accidentul facut pe trecerea de pietoni,si a fost facut scapat de stapanul Organului seful lu tacsu,generalul de securitate-slugoiul-ORGAN

25 noiembrie 2014 15:43

moralii cine vorbeste de moralitate!

25 noiembrie 2014 14:59

Lingaul Orbane nu stiu de ce cred ca nu esti tu cel mai indreptatit sa vorbesti,esti prea mic si lipsit de caracter.In schimb dorinta ai dar e fesul prea mare pentru tine ,in PDL erai bun dar daca se tot duce PNL te poti gandi si la ceva frumos.Succesuri.

25 noiembrie 2014 14:58

badea cartan culmea jigodismului, un puscariabil are tupeu maxim, cand raspunde pt accidentul de circulatie? cand raspunde pt jaful de la MT? cand plateste cu javrele lui din consiliu general al capitalei pt despagubirile platite de bucuresteni lui Costanda? iata ca clanul portocaliu s a topit in cel galben, s au dat mana pt a se apara de bratul justitiei, deviza lor este "puterea", castigarea cu orice pret a puterii pt a darama, a distruge tara, a subordona toate institutiile statului si a impune statul de drepti.

25 noiembrie 2014 12:56

psd ciuma rosie dracu de tigan sadea albaneza cu bunic jidov kgb-ist va dati seama dragi romanii daca ajungeau astia la putere?? cosmaruri si dictatura !

25 noiembrie 2014 12:36

gex Ai dreptate Ady,tu eşti după chipul şi asemănarea lui doctor Petru Groza.

25 noiembrie 2014 12:28

gex Sunteţi bestiali pentru banare ! Asta-i dreptul constituţional:Art.30.

25 noiembrie 2014 12:25

djala la puscarie cu tiganu albanez !

25 noiembrie 2014 11:41