Protecția datelor cu caracter personal. Site-ul ziare.ro utilizează cookie-uri. Navigând în continuare, vă exprimați acordul pentru utilizarea cookie-urilor. Click pentru a afla mai multe. [ Accept ]

Fosta doamnă Columbeanu pare să-şi fi schimbat complet atitudinea. Prezentă la un eveniment caritabil, Monica Gabor a mărturisit că noul ei iubit, chinezul Lhamo, a ajutat-o foarte mult să treacă peste divorţul scandalos de Irinel Columbeanu.

“Cel mai greu moment a fost când nu am putut să îmi văd copilul aveam impresia că nu o să o mai văd niciodată. Că el, cu puterea pe care o are, să facă cumva să nu mai reuşesc să mă văd niciodată cu ea”, a spus Monica.

“Am avut şansa să cunsoc această persoană care este în viaţa mea, care mi-a adus foarte multă fericire şi care m-a făcut să revin la persoana dinainte, foarte naturală şi foarte normală în relaţia cu toată lumea”, a adăugat fosta doamnă Columbeanu.


Comentarii

SHH Terminati cu rautatile si uitati-va in gradina voastra. Nu aveti nici o legitimate sa-i criticati pe altii.

22 decembrie 2011 13:59

Tocmai uitasem de Moni si voi iar ati adus vorba de ea.

22 decembrie 2011 13:02

mimi hai sa fim seriosi domnilor si doamnelor cata dragoste are fetiscana asta plina de interes ptr copilul pe care la nascut!? de cand a venit nici macar nu sa interesat de copil nu a sunat nici din america nici din romania ca sa vorbeasca cu ea,de indurat sa raspunda la mail sau alte chestii in legatura cu copilul....nu avea timp ca era cu dansa in ceva mic si pricajit da....plin de bani! ma tot intreb ce mai vrea si de ce mai face atatea fitze ca de fapt e o nulitate amarata fara creier si fara pic de bun simt! sa lase copilul la taicasu ca are grija de ea si se ocupa de educatia ei , sigur nu e usor ptr un barbat dar are ajutor in jur si isi da interesul sa o faca cat mai bine! presupusa diva si doamna sa ramana la ea acasa in america si sa isi fac alt pui din care sa scoata banii si sa o lase cu fitzele de genul vai ce bun si ce bine e acolo! daca nu ar mai veni in romania pun pariu ca in cateva saptamani ar uita toata romania de pitzipoanca asta amarata coborata ca maimuta din pom de la moldova! so....lets party si lasatine liberi sufletul si aerul!!!! si....BRAVO MOROMETE!!!!!! ;))

22 decembrie 2011 12:26

mara Un fotomodel de success,mai frumoasa ca Kate Moss, cu o viata la fel de tulburata,ca oricare din noi,numai ca noi nu ajungem in presa ca nu suntem persoane publice. Succes Moni,si Craciun fericit !

22 decembrie 2011 12:07

parasutism o prasuta analfabeta! asta fost,este si va ramane,cu..va!!

22 decembrie 2011 6:50

livUSA Se pare ca sula mică aduce fericire mare :)))

22 decembrie 2011 5:18

mike123 bai Monica, cum dracqu ti-ai gasit si tu chiar un chinez, care se stie, sunt foarte slabi la pat si cu ciocanul mic....prima data un bosorog si acum un chinez !!! tie chiar nu-ti place sexul????

22 decembrie 2011 3:55

Moromete Societatea, nivelule de trai sudezvioltat impreuna cu toate problemele care le aducen si anumite ex din massmedia au supradezvoltat in romancele noastre asa numitele pitzipoance un instinct de supravetiuire. Avand in vedere ca neuronul suprasolicitat nu le ajuta isi pun in valoare singurile arme care le au frumusetea si farmecul curbelor adolescentine care parca sunt aruncate in retina acestor "tatici" complexati de varsta si avand scopul de asi demonstra virilitatea in fata grupurilor sociale frecventate. Dar aceste "ondulari, curbe" nu tin o vesnicie asa ca dragele mele pitzipoanece ...frecatile acum pana se indreapta ca dupa nu mai au efect asupra retinei . :))) asemenea stiri ar trebui interzise

21 decembrie 2011 21:02

dacul bai tiberiu esti un prost care habar nu ai de istorie si ii dai inainte cu armata romana in al doilea razboi dar ungurii ce pielea meaau facut de cind is pripasiti in europa? s-au dat dupa cum a batut vintul ca o curva slaba si a sarit din p ula in p ula puternicilor vremii pina ati ajuns sa nu mai semanati cu stramosii vostri adica mici cracanati si cu ochii oblici!!! asa ca trebuie sa taci ca esti prost de puti!!!

21 decembrie 2011 20:56

tiberiu este TIPIC ROMANESC sistemul acesta..ajutama sa ma treci puntea ca dupa care iti dau in cap asa a facut toata armata romana cand aliatul german dormea..armata romana a intors armele ca aceasta Monica nu face altceva decat sa..continue TRADITIA PUR romaneasca..de intrajutorare reciproca tot asa au venit si minerii care ei muncesc si nu gandesc..au batut pe studentii din bucuresti..ROMANIA este o natiune care..nu face altceva decat..porcarii intre ei si daca le mai ramane timp se arunca si asupra altora!

21 decembrie 2011 18:11

cata atita atentie pentru?

21 decembrie 2011 15:41

Shuli A purtat numele Columbeanu insa doamna nu a fost si nu este. S-a propulsat in lumea mondena cu ajutorul unui barbat iar acum continua cu ajutorul altuia. De una singura nu e in stare de nimic. Personal, nu cred ca acest subiect ar mai trebui publicat in ziarele romanesti. Monica este un personaj trist, care nu ne reprezinta si nici nu ne intereseaza.

21 decembrie 2011 15:19