Site-ul ziare.ro utilizează cookie-uri. Navigând în continuare, vă exprimați acordul pentru utilizarea cookie-urilor. Click pentru a afla mai multe [ X ]

Procurorul General al României a declarat, miercuri, într-un interviu acordat Realitatea TV, că nu a primit niciodată vreun telefon de la preşedintele Traian Băsescu sau vreun alt politician, precizând că în momentul în care acest lucru se va întâmpla, va face publică informaţia.


"Nu am primit niciun telefon de la niciun politician care să-mi spună să dau o anumită soluţie, să închid sau să NU închid un dosat. Nu am primit niciun telefon şi daca se va întmpla asta, o voi face publică, aşa cum am declarat la preluarea mandatului, în 2006", a declarat Kovesi, pentru Realitatea TV.

Integral pe România Liberă



Comentarii

marika e domnisoara Lascu! Sa nu mai foloseasca numele Kovesi ca jigneste pe maghiari!

25 august 2012 9:47

marika nu e unguroaica! nu ma jigniti! Este o romanca perfida, mincinoasa si fara demnitatea functiei dar atat o duce "fruntea" aia lata!

25 august 2012 9:43

LITTLE JON Sa moara mata? Sa orbesti? Cand te-o manca in cur sa-ti ramana mainile scurte!

23 august 2012 11:40

Vino pe ...www.PontBursier.ro ...Pont Bursier.ro . Vino pe ...www.PontBursier .ro .................. ...Nu te costa Nimic .....Vino....Vezi...cum se Câștiga la Bursa ... Mai găsești ...Curs Valutar..Live ...Curs case de schimb... Cotații actiuni ...Forex ...Toate Pro_moțiile de Shopping din Piața ..Haine , Încălțări , si altele…

23 august 2012 10:42

Vino pe ...www.PontBursier.ro ...Pont Bursier.ro . Vino pe ...www.PontBursier .ro .................. ...Nu te costa Nimic .....Vino....Vezi...cum se Câștiga la Bursa ... Mai găsești ...Curs Valutar..Live ...Curs case de schimb... Cotații actiuni ...Forex ...Toate Pro_moțiile de Shopping din Piața ..Haine , Încălțări , si altele…

23 august 2012 10:42

gerula TIGANCA BOZGOROAICA !!! MARSH IN UNGARIAAA!!

23 august 2012 9:55

v In 2009 am reclamat la procurorul general ca un prim procuror de Giurgiu nu respecta in ordonanta lui dreptul meu de proprietate stabilit prin acte si printr-o sentinta definitiva si irevocabila precum si 3 legi [18,245 si 213] din care am dat citate. Nu am fost intrebat macar de ce reclam ditamai procurorul si reclamatia a fost trimisa exact aceluiasi procuror ,,spre competenta rezolvare''. Nu am fost chemat nici de acel procuror care si-a dat in judecata parchetul in numele meu [pentru ca reclamasem prefectul si primarul PDL!!! In final am fost amendat si pedelacii nu au patit nimic. Asta este dreptatea baschetbalistei care joaca cu mingii numai portocalii .

23 august 2012 8:55

Nu mi-a dat telefon. Asta e ca juramantul lui Basescu ca nu l-a lovit pe copilul de la Ploiesti nici cu pumnul in piept, nici nu mai stiu unde. Si, intradevar, i-a dat doar un dos de palma peste gurita. La fel si Codrutei, ave n modalitati sa-i transmita ordinele, inclusiv prin telefon, dar cu vocea unui consilier. Ce ziceti de formularea asta: ”Spune-i vacii aleia ce sa faca, sau ce sa zica”!

23 august 2012 8:41

Sa mori tu ca NU?! Daca DA, sa dea Dumnezeu sa faci buba aia rea la vagin!

23 august 2012 8:34

pentru ca votul meu nu conteaza fa , daca-i sugi coaiele lui basescu iti trimite ordinul in direct ...

23 august 2012 8:29

citizen Ne ia de prosti. Cum ar crede cineva ca dansa primeste ordinele la telefon in anii stenogramelor?

23 august 2012 8:25

citizen Ne ia de prosti. Cum ar crede cineva ca dansa primeste ordinele la telefon in anii stenogramelor?

23 august 2012 8:25

jos Basescu, jos gasca de hoti portocalii !!!!!!!!!! Cum poti minti in asa hal !!!!!!!!!!!!!!! Sa-ti dea Dumnezeu cate o cocoasa pentru fiecare telefon primit de la Basescu, Esti sluga lui Basescu si a betivei de Macovei