Protecția datelor cu caracter personal. Site-ul ziare.ro utilizează cookie-uri. Navigând în continuare, vă exprimați acordul pentru utilizarea cookie-urilor. Click pentru a afla mai multe. [ Accept ]

Preşedintele executiv al PSD, Eugen Teodorovici, susţine că în doar două săptămâni reprezentanţii Opoziţiei îşi vor demonstra incompetenţa şi afirmă că realizările PSD nu pot fi egalate.

”Vor face ca nava, adusă pe linia de plutire prin măsurile luate în timpul guvernării PSD, să fie din nou în pericol de a eşua”, susţine Teodorovici.

”Ceea ce s-a întâmplat astăzi arată nu doar indiferenţa ci, mai ales, iresponsabilitatea acelor politicieni care au arătat cu uşurinţă că sunt un produs comercial, negociat ca la tarabă. Au înţeles să pună, înaintea interesului celor care i-au trimis în Parlament, interesul personal sau, cel mult, pe cel de partid”, a scirs, joi seară, pe Facebook, Eugen Teodorovici.

Acesta a spus că în doar două săptămâni poziţia îşi va demonstra incompetenţa.

Integral pe România Liberă



Comentarii

Marius Ce este discotecarule nu ți-ai făcut plinul? O să se vadă la audit ce prăpăd ați făcut,cât ați furat și cât ați îndatorat tara. Normal ar fi să plătiți voi și cu oportuniști care v-au votat.

11 octombrie 2019 17:54

pop Ieujene, acum ca ai timp berechet , poti s-o lingi , s-o mozolesti si s-o futi pe Veorica , sa-i ridici fustita si brosa de la tate. Da poate ai timp sa mergi si la scola impreuna cu sefa ta caci amindoi sunteti cam prostalai...

11 octombrie 2019 7:50

pop Ieujene, acum ca ai timp berechet , poti s-o lingi , s-o mozolesti si s-o futi pe Veorica , sa-i ridici fustita si brosa de la tate. Da poate ai timp sa mergi si la scola impreuna cu sefa ta caci amindoi sunteti cam prostalai...

11 octombrie 2019 7:50

pop Ieujene, acum ca ai timp berechet , poti s-o lingi , s-o mozolesti si s-o futi pe Veorica , sa-i ridici fustita si brosa de la tate. Da poate ai timp sa mergi si la scola impreuna cu sefa ta caci amindoi sunteti cam prostalai...

11 octombrie 2019 7:50

ovi Bulache, ai liber acum sa futi la Danuta care-si ridica fustita... Cap carunt kur bolund asta esti tu excrocule.

11 octombrie 2019 7:35

Victoria Luați-vă Dracului Proasta și Analfabeta acasă !....Să facă sarmale sau piftie dacă la asta s-o pricepe !...A marginalizat destul Romănia în Lume și-n Europa !...căci a sărăcit, subdezvoltat și needucat poporul romăn îndeajuns....să se duca Madam Dăncilă acum Comisar European că tare și-a mai dorit de ne-a jignit ca popor în Europa cu propunerile sale idioate de corupți ca Rovana Plumb și Dan Nica....niște odioși....dar Doamna Ursula von der Leyen n-o va acepta nici pe Dăncilă acolo că este incompetentă, impostoare și știe doar Okei !....Okei!....și Ehe !.....Ehe !....în limba engleză....!...

11 octombrie 2019 6:42

Geo BĂI TEODOROVICI....AI ȘI TU ÎN BIROUL TĂU LA MINISTER UN PAT , UN DIVAN, O CANAPEA EXTENSIBILĂ CUM AVEA NICU CEAUȘESCU CÎND ERA PRIMSECRETAR LA SIBIU ?.....CĂ EȘTI ȘI TU UN ”FUTAC” ÎN TIMPUL PROGRAMULUI DE SERVICIU CUM ERA NICU CEAUȘESCU !,,,,AI UMPLUT MINISTERUL ȘI INSTITUȚIILE SUBORDONATE DE AMANTE , GAGICUȚE CU ”CRACI LUNGI ȘI ȚÎȚE TARI” CUM ÎȚI PLAC ȚIE !....ȘI LUI GRINDEANU....ȘI ALȚORA CA TINE CĂ E PLIN PSD-ismul DE CURVARI ȘI CURVE POLITICE !....

11 octombrie 2019 6:40

UNFORGIVEN Mărlanul ăsta nu are ce căuta în Parlamentul României, cel mult în stație la Lizeanu, cu o asemenea atitudine golănească față de o femeie, o jurnalistă care își făcea meseria. Nici la o discotecă, unde ti-ai fi făcut studiile și educația, nu te comporți așa Chiparosule! PS: Nu știu ce înseamnă, dar după cum l-a folosit el, cred ca e de rău !

10 octombrie 2019 23:24

Iote-te! Unde stătea ditamai competentul, în persoana acestui fustangiu ipocrit în persoana grohăitorului din imagine. Păi dacă actuala încă Opoziție care e pe cale de a deveni ceva mai semnificativă nu va ști să spună boborului adevărul despre câtâ datorie externă a mai făcut și acest guvern PSD dărâmat prin moțiune, dar și să explice scurt și clar tot boborului câtă datorie exernă a făcut României PSD-ul din 1990 până azi, adică circa 85 sau poate chiar 90 miliarde euro din totalul datorie externe a țării care e undeva la peste 110 miliarde euro, atunci sunt șanse ca ei să-și dovedească prostia dar nicidecum incompetența. Cam asta e realitatea!

10 octombrie 2019 21:00