Protecția datelor cu caracter personal. Site-ul ziare.ro utilizează cookie-uri. Navigând în continuare, vă exprimați acordul pentru utilizarea cookie-urilor. Click pentru a afla mai multe. [ Accept ]

Premierul Viorica Dăncilă a încercat să vorbească la telefon cu preşedintele Klaus Iohannis. Nu a reușit, deoarece șeful statului era într-o întâlnire, potrivit surselor digi24.ro.

Președintele i-a transmis că vor discuta, cel mai probabil, mai târziu.

Viorica Dăncilă caută să-l convingă pe şeful statului să fie de acord cu remanierea Guvernului, aşa cum a fost propusă de PSD săptămâna trecută.

Integral pe Digi24



Comentarii

Kuminecăturile Gemene Adică carevasăzică Miorița a behăit la poarta lui Klaussfinkter Wurst Johannis dar căcănarul i-a transmis că ecce ocupat, prepară brânză de burduf cu Cristian Homobuci și nu poate comunica cu gaura plină. A asigurat-o însă că și lui îi sunt foarte dragi oile, oile și doamnile, și imediat după ce le trage pisdacilor o conferință de beșini proaspete cu stropi pe sfinkterul din față, o sună înapoi...

24 aprilie 2019 1:52

Dragnea a promis 8 spitale, ne-a dat-o la muie Hai sa emigram în Ceylon!

24 aprilie 2019 1:30

Florin Bilei Repet, hai sa intelegem bine treaba asta! Aia stau cu slitzu' desfacut si cu EURO-poolla scoasa, Dvs. trebuie doar sa desclestati maxilarele si sa (între-)deschideti buzele - restul fukce "Nucleu' Dur" fara ca Dvs. sa prindeti macar de veste!

24 aprilie 2019 1:18

Dragnea a promis 8 spitale, ne-a dat-o la muie De exemplu', pe mine m-a nimerit primu', direct printre EURO-gingii, ca tineam ciocu` întredeschis, ca tocmai îmi scosesem proteza si o pusesem în pahar...

24 aprilie 2019 1:12

Dragnea a promis 8 spitale, ne-a dat-o la muie si io am acuma chef sa intru în spital si n-am unde, desi e dreptu' meu - HAI SIKTIR!

24 aprilie 2019 1:09

Dragnea a promis 8 spitale, ne-a dat-o la muie si nici n-a dat legea cu POPO-"parteneriatele" HOMO-"civile", sa putem "înfia" si noi câte ceva mai ca lumea ...,

24 aprilie 2019 1:07

Victor Domnule, sunt cu nervii la pamânt (ca EURO-bou' ala de Juncker când umbla cu patofii desperecheatzi, de groaza ca-l umfla aia din Luxemburg pentru MEGA-CORUPTIE, n.m.) si nu stiu cui sa ma adresez - nu stiti vreun nosntop care comerciializeaza acadele în forma de EURO-poolla, ca daca nu sug urgent una, intru în sevraj si dracii ma ia!

24 aprilie 2019 1:03

victor OPOZITIA NU AU FOST DE ACORD NICI CU TUDOREL TOADER. CREDETI CA ESTE CINEVA PROPUS DE GUVERN SA FIE ACCEPTAT SI DE OPOZITIE?

23 aprilie 2019 16:07

v Este un gest foarte "elegant" din partea lui Ghiolbanis sa nu vorbeasca cu PM pe care l-a desemnat, indiferent de parerea lui despre ea.

23 aprilie 2019 15:01

Victor Domnule, să-l accepți pe Nicolicea Ministru la Justiție este ca o Mare Jignire adusă meseriei de Magistrat în țara asta....Să fi Magistrat școlit la Universități de renume romanești și să ai ^cocoțat^ în scaunul de Ministru un grobian ca Nicolicea este un important motiv să emigrezi din țara asta....țară ce promovează prostia, incultura, indolența și impostura....De s-a ajuns că dacă zici PSD-ist....zici prost....zici incompetent...sunt sinonime....

23 aprilie 2019 14:21

Dragnea a promis 8 spitale, ne-a dat-o la muie Feriti-va de taranca. Are paduchi!

23 aprilie 2019 13:37