Protecția datelor cu caracter personal. Site-ul ziare.ro utilizează cookie-uri. Navigând în continuare, vă exprimați acordul pentru utilizarea cookie-urilor. Click pentru a afla mai multe. [ Accept ]

Gruparea Statul Islamic a fost învinsă "100%" în Siria, a afirmat vineri preşedintele american Donald Trump, arătându-le jurnaliştilor hărţi cu regiuni controlate în trecut de organizaţia teroristă, relatează AFP şi DPA, citate de Agerpres.

"Califatul teritorial al Statului Islamic a fost eliminat 100%" din Siria, a declarat la rândul său purtătoarea de cuvânt a Casei Albe, Sarah Sanders, într-o discuţie cu jurnaliştii în timpul deplasării cu Trump spre Florida.

Integral pe România Liberă



Comentarii

Konchita Wurst Eu zic să lăsăm completul de 17 judecători Eurovizionari să decidă cine ecce de neoprit ca campionul și ia activ cârnațul în kur, pardon, trofeul în brațe...

24 martie 2019 7:35

Ecce Kurrupt, campionul sexului anal pasiv, vechi militant PSD De ce te iei de arabii mei? Au pula mare si-mi place să le-o iau în cur.

24 martie 2019 7:13

Ecce Kurrupt Muie pizderului bestial Kunt Futin!

24 martie 2019 5:15

Muie la haragi! Acum să-i încolonam pe sirieni si să-i expulzam in Siria. Sa puna mana pe munca tiganetul si să-și reconstruiască tara! Muie arabilor!

23 martie 2019 20:18

Lenin era gay Stanga a fost fondata de homosexuali.

23 martie 2019 19:10

Ecce Kurrupt, alias Kuminecaturile Gemene, militant PSD Ce au cu arabii? Doar au pula mare.

23 martie 2019 17:50

Kuminecăturile Gemene Se pare că când Dr Kuru răspunde la apelul 911 al serviciului de urgență el face treaba până la capăt...

23 martie 2019 11:39

Ecce Kurrupt Să nu ejaculăm prematur iar ca repetenții! Inteligența Centrală a Arianusului a confirmat că Dr Kuru plănuiește operațiunea finală pentru a extirpa complet flagelul heterorismului. De data asta Axa, o sondă anală, va fi introdusă până în capătul kurcubeului pentru a pune o presiune strategică pe prostată până când flagelul bine ascuns acolo va fi expulzat odată pentru totdeauna. Heteroriștii abia atunci vor fi învinși, la nivel celular, ca un fel de vaccinare. Trump ecce un pizder trădător nicidecum neprihănit, infekt ca Kunt Futin...

23 martie 2019 10:40

Kuminecăturile Gemene A fost eliminată complet din Afganistan, Irak, Siria și Noua Zeelandă. Misiune Îndeplinită în sfârșit!

23 martie 2019 8:41