Protecția datelor cu caracter personal. Site-ul ziare.ro utilizează cookie-uri. Navigând în continuare, vă exprimați acordul pentru utilizarea cookie-urilor. Click pentru a afla mai multe. [ Accept ]

Președintele Camerei Deputațiilor, Liviu Dragnea, nu va fi prezent joi, la Ateneu, la evenimentul de inaugurare a președinției Consiliului UE alături de oficialii români. Pentru că este în concediu, al treilea om în stat și-a delegat atribuțiile și nu există informații că va participa la primirea oficialilor europeni la Parlament.

Liviu Dragnea lipsește de la primul eveniment important al președinției UE, cel inaugural, când la București vin toți liderii europeni. Președintele Camerei Deputațiilor și-a delegat atribuțiile vicepreședintelui Florin Iordache pentru toată luna ianuarie.

Integral pe Hotnews



Comentarii

Kuminecăturile Gemene Și eu sunt vidanjor, trag apa cu tunul după repetenții care face treabă bună pe scena eurovizionară și se întrece că care are trofeul mai mare... Ecce o vreme căcăcioasă cu șanse de diarie explozivă. Până spălăm tot căcatul de fapt vă recomandăm tuturor o excursie în țările calde...

11 ianuarie 2019 12:26

Victor Și uite cum Liderul Partidului de Superromani superpatrioți PSD-ist, Liviu Dragnea își ia juna iubită blondină să i-o tragă în Maldive la pescuit oceanic de pește spadă....Noaptea este Romeo cu Julieta....Ziua este Bătrînul si marea....Un pulemec cu aere de mare strateg ce înloc să asculte cuvîntarea magnifică a lui Tusk fuge ca un laș tocmai cînd era nevoie de el....Și limbriciul ăsta laș vrea să conduca Romania ca președinte și să faca o curvuliță primă doamnă...

11 ianuarie 2019 11:10

Ecce Kurrupt Da, eu trag apa după unii care face treabă bună în drum și apoi se ascund în tufe... Ți-ai plătit amenda de căcănar acoperit repetentule? Ai învățat să-i șoptești doar partenerului tău strategic în ureche când dorești să iei muie în loc să zbieri disperat pe stradă? Nu de alta dar te faci de râsul kurcilor...

11 ianuarie 2019 8:18

Kuminecaturile Bucilor Gemene, sodomitul de serviciu al PSD Sunt nascut sa fiu vidanjor.

10 ianuarie 2019 23:51

Kuminecăturile Gemene Bine că campionul nostru a fost prezent la datorie. El nu a absentat nici la evenimentul unde a declarat că România nu este pregătită pentru preluarea președenției Europei. Acum a șezut solemn pe scăunelul din capul mesei să înbuce ceremonios din cozonacul eurovizionar pe care el personal s-a scremut să-l facă special pentru această ocazie. După programul artistic de nota zece urmează evident desfășurarea programului tehnic al guvernului pe care Frânarul Șef sigur îl va lăuda zilnic până toamna târziu...

10 ianuarie 2019 18:02

adrian derbedeul a plecat aratind tarii ce importanta are pt el /banditul tot bandit / l-a lasat pe avortonul iordache care numai cu fata de bou apis arata +++INTELECTUALITATEA === PSD dragnaea/dancila/codrin/nicolicea/niculae/pop/rovana activista/olguta centurista /etc/etc/

10 ianuarie 2019 17:45

adrian derbedeul a plecat aratind tarii ce importanta are pt el /banditul tot bandit / l-a lasat pe avortonul iordache care numai cu fata de bou apis arata +++INTELECTUALITATEA === PSD dragnaea/dancila/codrin/nicolicea/niculae/pop/rovana activista/olguta centurista /etc/etc/

10 ianuarie 2019 17:45

v Aoleo, nu va fi Dragnea la deschiderea presedentiei UE. Nu stiu nu se va deschide fara el, ca doar este Ghiobanis, ca "reprezentant" al statului....... degeaba. Doar el "poate" reprezenta Romania si va "conduce delegatia", cum spunea el.

10 ianuarie 2019 17:27

Ha-ha-ha! „Lucidului” de mai jos Neică rupt în fund, familia Rothschild dispune cam de jumătate din avuția lumii! Ei bine, trei pătrimi din asta i-a fost donată de Dracne personal! De unde apăruși, nene? Acum nu că sistemul bancar mondial, din spatele căruia rânjește familia Rothschild, n-ar stoarce bani ȘI DIN ROMÂNIA, dar a stors și pe vremea lui Ilici, și a lui Milică, și a lui Băse, și în secunda de față. Iar pentru totă chestia asta este, bine-nțeles, de vină infamul de Dracne!

10 ianuarie 2019 15:31

Apel la luciditate PSD-ul e singurul partid care a donat bani direct de la buget masoneriei lui Rothschild.

10 ianuarie 2019 14:52

Păi dacă nu este omul în localitate, ce vreți voi, măh pârțarilor în drum? Numai bine îi lasă locul lui Geacă Roșie în fruntea oastei sale de strânsură lăbărale și #rezistace. In incinta Ateneului vor fi, oricum, suficienți, chiar prea mulți, emisari ai lui moș Tăgârță-Soros. E adevărat veniți de la Bruxelles, dar nu crez că vajnicii Salvatori Rotschildieni vor rata prilejul de a face circ cu pancarte în fața părinților națiunii române de pe rotonda Ateneului. Cine știe când vor mai avea o așa oportunitate. Între timp, afară, oastea lui Pițigoi ot Cotroceau va începe cu „O Tanen Bau” și va sfărși cu molotoave asupra jandarmilor, așa cum stă bine unei democrații consolidate răsturnate cu cracii-n sus de către „elementele active” ale societății deschise (Open Society). Va fi ceva înălțător astăseară, pe măsura unui anume tovarăș Dincăcat.

10 ianuarie 2019 14:03

Gicu Nu trebuie sa ne facem griji. Dragnea are MARIONETELE care raspund numai la comenzile lui. Plus de asta, ar fi umilitor ca Inaltii oficiali europeni sa fie fata in fata cu un INFRACTOR...