Site-ul ziare.ro utilizează cookie-uri. Navigând în continuare, vă exprimați acordul pentru utilizarea cookie-urilor. Click pentru a afla mai multe [ X ]

Cînd am aflat că gruparea #Rezist distribuie informații de pe 140.000 de conturi de Facebook, am rămas perplex. Apoi m-a pufnit rîsul. Nici cu 100.00 de activiști, PSD-ul nu-i poate prinde și combate, indiferent cîte mitinguri ar organiza. Și SRI nu știe nimic! Vorba lui Iohannis: ha, ha, ha! Cu divizia sa de supraveghere a spațiului cibernetic. Măi să fie! Pute și este plin de haz, dacă n-ar fi periculos. În povestea asta cu mobilizarea și direcționarea protestelor nu poate fi coordonat totul numai de un fraier sau de doi-trei puști care trag pe nas. Suportul este mai puternic, susținerea e mai solidă, banii sunt mai mulți, echipa e mai mare. N-ajunge doar o amărîtă de cartelă.

Integral pe Cotidianul



Comentarii

a lu` pigus, postac dezvirginat de insusi Liviu Draknea Sunt eu, Corina Creatza ("komissarul"-poollii, n.m.) si vreau sa va atrag de atentie ca daca mai trageti pe EURO-nas (ca putorile alea de #REZISTACI!, n.m.) o sa mai "absorbiti" voi "fonduri" din poolla, ca se goleste EURO-sacu' si gata! Cu respect, CC a CE a UE

14 septembrie 2018 23:22

Marius Ivanescu da parca tot io sunt mai cretin ca autoru' - voi ce ziceti?!

14 septembrie 2018 23:17

Vasile si ma foot în printul mamelor voastre daca va fura bancile "austriece" (EURO-mafia financiar-bancara care opereaza de pe teritoriul federal, n.m.) - important e sa lucrezi pe GRATIS în favoarea lor! Cu respect, V.

14 septembrie 2018 23:15

Vasile ce insemna sa fi prost blocat in anii in care erai desemnat voluntar, bai prostule eu sunt printre sutele de mii citate si fac asta gratis , ca mi-e scarba de hoti!nu-mi da bani x sau y cum primiti voi sa mancati rahat!

14 septembrie 2018 19:43

Marius Ivanescu (cam) începe sa miroasa a catuse si a euro-puscarie pe gura de metrou a statiei "Aparatorii Justitiei", nu vi se pare?!

14 septembrie 2018 17:26

re-ați ai dracu de drogangii tâmpiți! Măcar lingeți-o bine pe baba aia căcăcioasă, fostă procuroare bețivă. devoratoare de scule milițienești, comunistă și odraslă de securiști. O binemeritati moral, erotico-bețivanic și ideologic, după cum și ea vă binemerită

14 septembrie 2018 15:03

Marius Ivanescu Sug EURO-poolla-transatlantica a lu' Gittenstein (minus preputzu', n.m.)!

14 septembrie 2018 11:51

a lu` pigus, postac dezvirginat de insusi Liviu Draknea Zici gdrojdier si tragi apa.

14 septembrie 2018 9:29

a lu` pigus, postac dezvirginat de insusi Liviu Draknea Zici gdrojdier si tragi apa.

14 septembrie 2018 9:29

Nea Costel Drojdierul #REZIST dava-n PULA nmea

13 septembrie 2018 23:46

Adaugă comentariu

Pentru a putea comenta pe ziare.ro trebuie să:

  1. Introduci o adresă validă de email în câmpul de mai jos. Vei primi un mesaj.
  2. Accesezi link-ul din mesajul primit.
  1. Este nevoie să urmezi acești pași o singură dată dacă utilizezi același browser.


Te-ar mai putea interesa și...

Brexshit

19 noiembrie 2018 11:20

Iohannis, în săptămîna neagră