Site-ul ziare.ro utilizează cookie-uri. Navigând în continuare, vă exprimați acordul pentru utilizarea cookie-urilor. Click pentru a afla mai multe [ X ]

Deputatul ALDE Varujan Vosganian a spus luni, în timpul dezbaterii Codului de procedură penală, că modificările aduse actului normativ sunt necesare pentru că ”nu ne putem salva decât împreună, nu ne putem salva pe rând”.

Vosganian a mai spus și că trebuie ”să vânăm lupi și mistreți, nu cerbi, pentru că lupii nu poți să-i agăți pe pereți ca pe trofeu, ci numai cerbii”.

Integral pe G4media.ro



Comentarii

@Un MIC amânunt Sug EURO-poolla & #REZIST!

20 iunie 2018 0:22

@ 19 iunie 2018 16:11 Băi imbecilule, mai bine te-ai spăla tu de mămăliga ce ți-a rămas printre dinții curului prin care ragi ca măgarul îndobitocit. Nu-l mai ridica-n slăvi pe armeanul ăsta împuțit, pentru c-o fi el mai țanțoș avându-le cu aritmetica și cu poezia poiatei, problema e că din moment ce armeanul ăsta idiot a preferat să devină un țucălar al PSD-ului ascuns sub poalele mini-jupate ale lui Tăriceanu numai pentru a prinde un os de ros și de a pune umărul alături de partidul bolșevicesc împuțit la ruinarea României, asta demonstrează numai faptul că armeanul tău poiat al poiatei nu e decât un arivist împuțit, un fripturist și un coate-goale, adică o nulitate cu N mare. Iar lepre ca acest armean împuțit preocupat numai de salvarea lor de o justiție pe care o mănâresc și o șmenăresc acești imbecili, nu e decât un ciumat fezandat și o lepră nemernică. N-are decât armeanul tău împuțit să se ducă să-i impoziteze oul lui Adrian Năstase, dar și să-l cunilincționeze pe cacatul ăla cu moț care-și dădea ouăle spre numărare pulimii. Du-te-n pula calului de pupincurist ordinar!

19 iunie 2018 21:54

@Niște cretini obsedati! Mai dobitocule.! Era vorba despre impozitare si nu de un plocon data de nu stiu ce baba. Analfabet functional ce esti! Una citesti si alta intelegi.

19 iunie 2018 20:12

@Un MIC amânunt Un bou mare ce esti! A duduit in capul tau a lui si a desteptului de Turniceanu. Basescu a atiat salriile si economia s-a redus consecutiv in trei ani cu 8%

19 iunie 2018 20:09

Un MIC amânunt! In perioada in care Vozganian a fost ministru de finanțe, salariile și pensiile S-AU DUBLAT, iar economia „duduia”. Quod licet Jovis, non licet bovis!

19 iunie 2018 16:36

Niște cretini obsedati! Secureii de la ziare.com decupează (ori „decapează”) niște cuvinte scoase din cotext și cretinii văd roșu în fața ochilor! Ba acest Ion și Gheorghe, nume nobile luate singure, dar de esență bovină tare, luate împreună, merge cu cretinismul atăt de departe încât pune în cârca bietului armean povestea bătrânei din Bucovina adusă cu mascații la DNA-Luluța pencă ar fi dat niște ouă unui judecător!!! Vă dati seama ce crimă făcea dacă i le dădea lui Bill Gates în persoană!!! Iar Ion Gheorghe-Claponu fabulează că fostul ministru de finanțe i-ar fi impozitat ouăle bătrânei, ca in bancul cu bicicleta, cum că nu i-a furat-o, ci i-a dat-o. Măi fraților, mai spalati-vă și voi cu apă rece pe ochi, că vă fierb creierii în cap de prostie! Vozganian este un tip care le are și cu matematica, si cu poezia, cu cultura în general, ba chiar are și multă empatie crestinească pentru românii de rând! Spălati-vă dracului și prin gură când vorbiți despre un om ca Vozganian!

19 iunie 2018 16:11

Ion Gheorghe Nenorocitule armean, erai in stare sa impozitezi si oul unei batrane ca sa avetzi voi parlamentarii de salarii nesimtzite, de masini de protocol, de vacantze in locuri exotice pe bugetu parlamentului ....si pentru Pensii Speciale....Nu va mai ajunge....Acum v-atzi votat legi ale justitziei si modificari ale Codului Penal sa putetzi fura cu doua maini daca o mai fi ramas ceva nefurat in tzara asta...Mi te aduc aminte canad pupai icoane si te miruiai in parlament sa te scoata colegii parlamenteri de sub urmarirea penala a DNA-ului....ca te-ai "spaguit" si tu ca toata lumea buna pentru decizii in defavoarea tzarii si poporului....dar in favoarea ta personala...

19 iunie 2018 14:48

Armeanul cinstit Cand o sa te vedem intr-o camaruta cu zabrele, ornata cu iconite si sticlute cu mir ?

19 iunie 2018 13:15

BREAKING FUCKING FAKE NEWS - (tocmai) am descoperit O NOUĂ "declaraţia zilei": "Nu am semnat un asemenea protocol. De altfel, vă rog să vă uitați, el este semnat pe 2 septembrie 2009, când eu plecasem deja de la Curte" - declaraţia a fost dată la tv de dl. judecător Nicolae Popa - RĂMÂNEŢI CU NOI (şi cu de-alde noi, n.r.) - VĂ ŢINEM LA CURENT!!! Cu respect, "redacţia" G4media.sug.europoolla.ro,