Site-ul ziare.ro utilizează cookie-uri. Navigând în continuare, vă exprimați acordul pentru utilizarea cookie-urilor. Click pentru a afla mai multe [ X ]

Fiul lui Tudorel Toader a ajuns marţi dimineaţă la spital, după ce ar fi aţipit la volan şi maşina pe care o conducea a intrat într-un podeţ din judeţul Iaşi.

Potrivit Poliţiei Iaşi, Andrei T., în vârstă de 21 de ani, conducea, în jurul orei 4.00, o maşină dinspre Răducăneni spre Iaşi, iar în localitatea Chicerea a pierdut controlul volanului, cel mai probabil din cauza oboselii.

Integral pe Mediafax



Comentarii

eu Pe cine intereseaza?

19 iunie 2018 20:24

@Lingaul Nu e gluma! E realitatea cruda. Vezi Lingaule sa n-o patesti si tu.

19 iunie 2018 20:15

Gogu Incep sa cred ca exista un DUMNEZEU!

19 iunie 2018 18:45

Vasile Mircea A fost Blestem pus pentru ca Domnul Tudorel Toader merita, caci de fapt el a slujit anti-justitzia...El nu este Ministru Justitziei....ci cel al Anti-justitziei si Dumnezeu l-a lovit...Bezizadeaua va scapa si de dosar penal ca se ingrijeste ta-su...S-a ingrijit ta-su de Dragnea sa scape si de altzi Baroni hotzi PSD-isti, de exemplu de Clanul Cosma de la Prahova....si nu se va ingriji de odrasla lui ?!?....

19 iunie 2018 14:37

Vasile Mircea A fost Blestem pus pentru ca Domnul Tudorel Toader merita, caci de fapt el a slujit anti-justitzia...El nu este Ministru Justitziei....ci cel al Anti-justitziei si Dumnezeu l-a lovit...Bezizadeaua va scapa si de dosar penal ca se ingrijeste ta-su...S-a ingrijit ta-su de Dragnea sa scape si de altzi Baroni hotzi PSD-isti, de exemplu de Clanul Cosma de la Prahova....si nu se va ingriji de odrasla lui ?!?....

19 iunie 2018 14:37

John Vrajeala, pustiul era drogat plus ca era si beat mort. Dar prostii trebuie sa stie ca era mort de oboseala. Facuse probleme la matematica pana la 4 dimineata si acum se intorcea la garsoniera lui cu o Dacie prapadita.Mai jigodiilor rugati-va in genunchi si pupati pamantul ca romanii inca sunt toleranti. Sa va fereasca Dumnezeu sa nu-l trimiteti la puscarie Dragnea ca o sa aveti parte de accidente adevarate.

19 iunie 2018 14:17

Lingaul Moldovan esti chiar moldovan cretin ,la asa ceva nu se fac ironii ca ai dreptate apropo de batutul cu bata ,Sau tu nici copii nu ai fost in stare sa ai ??

19 iunie 2018 13:21

moldovan Dumnezeu nu bate cu bata si nici cu vorba ascutita, desi moldovenii au, in general, o vorba molcoma, spre deosebire de TT.

19 iunie 2018 12:03