Site-ul ziare.ro utilizează cookie-uri. Navigând în continuare, vă exprimați acordul pentru utilizarea cookie-urilor. Click pentru a afla mai multe [ X ]

În timp ce președintele american, Donald Trump, își duce la îndeplinire într-un ritm de necombătut toate promisiunile din campanie, președintele nostru, Klaus Iohannis, este pe zi ce trece tot mai acaparat de Statul Paralel.

Iohannis este tot mai absent de la toate promisiunile din timpul campaniei sale, sigur, cu o singură excepție: Anticorupția!

Integral pe România Liberă



Comentarii

Socotitorul Tara asta este atat de corupta incat americanii se vor trezi abia cand rachetele Patriot vor fi furate si vandute la rusi. Evident ca procurorii ( pusi intre timp sub papucul lui Dragnea) nu vor reusi sa investigheze cazul Peste alti 50 de ani vom astepta sa vina americanii!!!!!

14 iunie 2018 16:45

Dorel Şi mai ales, o tu, Măreţule Conducător Iohannis, "fondurile" noastre cele de toate zilele dă-ni-le nouă eurolacilor astăzi, să le "absorbim" şi înscrie-ne, te rugăm, pe EURO-spirala de integrare în Absolut!

14 iunie 2018 13:42

internaucu` Ca....care promisiuni ? Haaaa...??? Alea in...pas cu pas, in doi...pasi, etc, etc, etc ...????

14 iunie 2018 11:45

Dorel Bravo Johannis arata-le ca nu suntem cu totul pierduti in jungla hotilor PSDragnea

14 iunie 2018 9:33

Iosif alupigus ca de obicei idiot, cretin, retardat..ar trebuia oprit sa mai scrie idotenii. Sfat. Mai bine da-ti cu capul de pereti pana iti crapa capul ..scapa lumea de un sarpe veninos Asta nu comenteaza la subiect ci la ideiile lui idioate care-i umplu capul

14 iunie 2018 9:32

CLONȚ de FIER Ce figură clară de SS-istă are Codruța în poza asta în timp ce lui herr Klaus îi lipsește doar o mustăcioară a la Hitler…

14 iunie 2018 6:47

CTC Dumnezeu să-l odihnească - ameeen!

14 iunie 2018 6:44

Filip Anticoruptia e din pacate un simplu slogan... Confiscarile extinse nu se intampla, dupa 3-4 ani de procese suspectii sunt declarati nevinovati ori se constata existenta probelor si acuzatiilor la dosare.... Iohannis s-a incurcat in ”itzele” care l-au pus presedinte si care acum ii cer cu toata taria sa nu demita sefa DNA... DNA s-a compromis pe sine prin protocoalele incheiate cu alte institutii ale Statului care nu mai e Drept de foarta multa vreme.....

14 iunie 2018 0:39

alupigus Baga-v-as pula-n gura cu bagabontul vostru de presedinte hot , tradator , securistoid si infractor notoriu , luati-l voi acasa bai nenorocitilor , fi-v-ar penalul al dracului !

13 iunie 2018 22:54