Protecția datelor cu caracter personal. Site-ul ziare.ro utilizează cookie-uri. Navigând în continuare, vă exprimați acordul pentru utilizarea cookie-urilor. Click pentru a afla mai multe. [ Accept ]

Ora 22.22: ”Codruța, nu-i lăsa!” și ”Uniți, salvăm toată România”

Ora 22.18: Alte sloganuri ale pieței: ”Jos Tăriceanu, Dragnea și Dorneanu” și ”CCR, sluga PSD”

Ora 22.15: ”Demisia!” și Ne-am săturat / De cât ați furat!”, strigă oamenii


Ora 21.57: Oamenii sunt calmi, mulți au lanternele telefoanelor aprinse, dubele jandarmilor s-au retras, circulația e blocată în fața sediului Guvernului

Ora 21.49: Peste 3.000 de protestatari la această oră






Integral pe G4media.ro



Comentarii

Ora 12.00 În piaţă au mai rămas vreo 5-6 #protestatari, restul efectivului (şeptelului, n.r.) putând fi de pe-acum trecut la pierderi colaterale - EURO-morţi, EURO-răniţi, EURO-"dezabilitaţi" (orbi, schilozi, leproşi, retardaţi, surdo-muţi, bulangi LGBT-ORL, etc., n.r.) şi EURO-dispăruţi (rătăciţi d.p.d.v. fizic şi mintal, n.r.).

31 mai 2018 12:11

mani-pulantul Idiotii "e" multi ! Mult mai mult decat se credea ca pot exista ! Si cu un suc, o chiftea acolo, sunt foarte usor de mobilizat Da`....n-ai ce-i face ! Asta-i Rrhhomanica frate !

31 mai 2018 11:48

Brian Swarran #REZIST - Nu inteleg! Daca se schimba soferul atunci autobuzul nu mai urmeaza traseul?

31 mai 2018 9:47

Cum e turcu... Coledzii de scoala a lui Dancila si votantii lui Dragnea s-au mobilizat in postari.Vedeti ce nivel cultural au ?In curand vor apare si "gandurile" marelui guru ot Gagesti, Cristoiu.

31 mai 2018 9:47

Hautiștii trag pe nas, pregătiți de parastas! Hautiștii lui Ghiolbanu sunt mai triști ca comuniștii! Hautiștii lu' Codruța, au ieșit sa-și frece puța! Că de cade și Ghiolbanu, aleluia și cu banu'. Bate vântul frunza-n dungă, CCR-ul mi-i alungă. După ei, pe metereze, mai rămân doar căcăreze. muci, prostie si gunoi, de la Soros un purcoi. Hautiștii habarniști, loaze, fufe și hartiști, mai ușor cu narghileaua, cufurita ca purceaua, mereți serios la muncă, ca de moare moșu Soroș, va alegeți doar cu Cioroș, cel cu damful de pișat și cu Werner suspendat. Zi-i, măăi!

31 mai 2018 6:32

Sfîntul Prooroc Ilie Tișbitul sug EURO-poolla & #REZIST!

31 mai 2018 0:48

Ora H: 2 protestatari (o #haştagizdă beată-muci şi cu HOMO-"partenera" sa, n.m.) umblă prin piaţă în 4 EURO-labe (triste, n.m.) după POPO-copii, cu gândul să-i "adopte" (pe model finlandez n.m.), dar nu reuşesc să pună laba pe niciunu' şi se retrag în canal, trăgând capacul după ei / ele ... Hai că-mi pică ochii-n plisc şi am palpfictionitaţii... Matei Alexandru (sugativă voluntară de euro-poolli prin sediul G4media.ro,, n.m.)

31 mai 2018 0:41

Sfîntul Prooroc Ilie Tișbitul Dragă Paulus, ce-i cu tine? Văd că numai tu comentezi aici multiplu, dar ești într-o veritabilă criză de nervi. Săracul de tine, te-ai ramolit la minte, ești pe jumătate nebun, motiv pentru care trebuie să te fut în gură și în cur până înnebunești. Cu respect, Sfîntul Prooroc Ilie Tișbitul, prooroc sfînt cu pula mare.

31 mai 2018 0:26

Ora 9258.12: Trece lebăda pre ape / Printre trestii să se culce / S-au rărit şi-europaţii / Somnul să vă phie dulce ...

31 mai 2018 0:21

Matei Alexandru - G4mediasugeeuropoolla.ro Hai că sunt efectiv epuizat - cad jos şi mă piş pe mine de hormoni (am tras şi ceva amfetamină pe EURO-nas, să fiu mai zglobiu, n.m.) şi de epuizare - azi chiar c-am fuck-ut-o lată-rău, cu EURO-spume + luminiţe - ca la circu' Berna ... Ia, hai siktir + noapte bună, Matei Alexandru + G4poollamedia.ro,

31 mai 2018 0:18

Ora 613.59: ”Schweig-hofer, nu uita / Meri la pizda lu' mă-ta! / Copacii nu-i mai tăia / Klaus la supt ţi-o va lua!”

31 mai 2018 0:13

Ora 68.15: ”Merkel, nu-i lăsa! / Uniți, sugem poolla ta!”

31 mai 2018 0:08

Ora 24.02: Oamenii sunt calmi (majoritatea fumează marijuana şi iau distonocalm, n.r.), mulți au EURO-poolli de ECO-plastic între buze, sug din ele (ca EURO-lacii, n.r.) si pocnesc din EURO-bici, urlând: "Nu ne-am săturat / De cât am încasat!” şi "Daca-acu' ne potolim, poolla-"fonduri" absorbim!"

31 mai 2018 0:06

Ora 23.58: Peste 300.000.000.000.000 de protestatari la această oră

31 mai 2018 0:00

Ora 23.58: Hai, hai, cu teleguţa / să i-o lingem lu' Codruţa!"

30 mai 2018 23:59

Ora 23.55: ”CCR, trădătorii ţării ie!”

30 mai 2018 23:58

Ora 23.52: ”Codruța, nu ne lăsa - vrem să lingem pizda ta!” și ”Uniți, foot-em toată România (exact) în print!”

30 mai 2018 23:57

23:51 UP DATE: "Protestatarii" urlă acuma (ca EURO-vitele, n.m.) în cor "Merkel - nu uita - vrem să sugem poolla ta" şi fuck un (sex)appel la (maimuţoiul ) Klemm H. să iasă (pe orbită, n.m.) şi să li se alăture!!! Cu respect, Matei Alexandru & G4sugeuropoollamedia.ro