Site-ul ziare.ro utilizează cookie-uri. Navigând în continuare, vă exprimați acordul pentru utilizarea cookie-urilor. Click pentru a afla mai multe [ X ]

Liderul Partidului Social Democrat (PSD), Liviu Dragnea, îl acuză pe preşedintele Klaus Iohannis că incită populaţia României la violenţă şi că vrea să transmită "un sentiment de nesiguranţă".

Dragnea a declarat, duminică seară, într-o emisiune la România TV, că acest tip de acţiune al şefului statului "poate să reprezinte un atac la siguranţa naţională", citează Agerpres.

Integral pe România Liberă



Comentarii

Ion Vasile Dragnea,dobitocule,uite-te in Gaza ca a inceput Intifada...Palestinienii vor da foc steagului Romanesc alaturi de cel SUA...asa incep prima data.Ca trebuia tu,incultule...sa implici Romania in mutarea ambasadei noastre la Ierusalim...Sa va vina voua teroristii arabi in Sediu PSD din Kisselef sa va strige "Alah Atbar" ca face-tzi politica externa cu curul...si ne-atzi pus si Uniunea Europeana in cap...ca suntetzi inconstientzi cu Dancila si Melescanu vostru...

14 mai 2018 17:32

gaozar bolshevic depistat Ion, sa-ti putrezeasca matele de imbecil bolshevic!

14 mai 2018 14:51

Gina Respect presedintelui Iohannis! Un om destept, rafinat si cu bun simt!

14 mai 2018 13:55

Gina Respect presedintelui Iohannis! Un om destept, rafinat si cu bun simt!

14 mai 2018 13:54

ION, aka v Mai nou presedintele PSD se ocupa de politica externa a tarii. Daca nu va convine sunteti nazisti si tre sa imigrati.

14 mai 2018 13:25

@Ion Mai Ioane ti-ai pierdut pana si ultimul neuron? Eu te cred ca ai salariu sau pensie nesimtita, ca ai furat si furi cat poti in continuare din statul asta impotent, ca ai lins cat ai putut, tu sau familia ta, regimul comunist, dar ai luat-o rau pe aratura? Dobitoci ca tine sunt multi si nu vreau in ruptul capului sa se schimbe"binefacerile comuniste".

14 mai 2018 12:12

ION Subconstientul de urmas nazi si Hitler, lucreaza la greu, la acest Johanis, ipochimenul aplica scenariile nazi din anii 1929 - 1936 din Germania, cand, hoardele de criminali nazi, s-au pus pe maceluri asupra civilior din opozitie si asupra evreilor. Tolrenta zero, trebuie avuta fata de hoardele asmutite de Johanis in orasele Romaniei, caci, oricine se opune verbal acestor nemernici, este batut crunt - vedeti golanul cu boxul metalic, care abatut pe batran la Bucuresti. Johanis trebuie sa fie inlaturat de la Putere, cat nu instiga la razboi civil, asa cum planuieste.

14 mai 2018 7:19

alupigus D-l Dragnea are pula mare, el fute-n cur pe orisicare! Sperma lui e usor sarata.

14 mai 2018 4:15

v D-l Dragnea, dar cand ne platiti salariile pt postat pe forumurile patriei?

14 mai 2018 4:12

Liviu Lucifer Dracnea v, imi placi enorm. Am nevoie de inbecili ca tine. Mai ai frati, dati-as muie cu lopata?

14 mai 2018 3:55

Oberchelnerul de la Cireșica Păi eu ce să-ți fac măi tractoristule? Dacă tu nu-i dai și lui niște mici de Teleorman împuțiți și încălziți după ce au fost sleiți, plus o bere borșită de Teleorman, ăsta e rezultatul, nenea prezidentul s-a răzbelit și-l împunge foamea de mici și bere gratis de la PSD. Eu care știu mersul politichiei de la bunul nostru prieten și client Traian Băsescu, cel care de mult ori s-a matolit la noi la Cireșica. Ascultă-mă pe mine nene tractoristule, ar trebui să-ți dea nenea Traian Băsescu niște meditații despre rețeta de succesuri a micilor de Bucale, dacă vrei să ai succesuri în politichie. Dar până una alta, te invităm la noi la restaurantul Cireșica, pentru a-i călca pe urme lui nea Traian Băsescu, cel care de multe ori când a ieșit din restaurant, l-a călcat unul pe mâini. Unde sunt micii și berea gratis pentru nenea președintele?

13 mai 2018 23:46

v D-le Dragnea,trebuia sa stiti pina acuma ca Ghiolbanis este foarte ambitios si razbunator, cu toate ca este prost. El luptprin orice mijloace sa-si faca "guvernul lui" de marionete, care sa aprobe ce spune el ca cei de la Sibiu. Atacurile lui nu vor inceta. Trebuie sa vedeti cine il sustine.

13 mai 2018 23:12