Site-ul ziare.ro utilizează cookie-uri. Navigând în continuare, vă exprimați acordul pentru utilizarea cookie-urilor. Click pentru a afla mai multe [ X ]

"Să spui despre un om, oricare ar fi, că va avea un destin tragic sunt cuvinte care nu au ce să caute în nicio dezbatere parlamentară. Mă simt vizat şi mă simt ameninţat. O să vorbesc cu avocaţii, nici nu ştiu ce să fac, ce măsuri de protecţie să-mi iau, aţi văzut ce s-a întâmplat in Londra, ce au facut serviciile ruseşti. E evident o ameninţare la adresa mea şi mă tem, de aceea am şi fugit din România (..) că aşa se gândeşte <>(..) Astăzi văd că public, nu pe ascuns, sunt ameninţat cu moartea", a declarat Sebastian Ghiţă la Antena 3.

"Sunt momente când ameninţa, uneori şi pe mine mă ameninţa, am văzut cum l-a ameninţat pe Victor Ponta, aţi văzut ce i s-a întâmplat. Între Victor Ponta şi Florian Coldea au existat de multe ori contre", a mai spus Ghiţă.


Comentarii

alupigus Dragnea i se adreseaza lui Ghita cu "Sebi"

11 aprilie 2018 8:56

George Becali Bai Ghita ba zdreantzo , ce pizda matii imi dadeai telefoane la stana in Pipera sa ma ameninti?

10 aprilie 2018 23:17

claudiu vasilescu mai date-n pula mea de hot imputit! vino in pizda matii in romania si da-i pe totri pe goarna ca doar nu ai pastrat hotia doar tu ci ai impartit-o, nu?

10 aprilie 2018 12:21

Robert Negoita Ghita m-a amenintat cu moartea. Am depus plangere la Parchet, dar nu s-a intamplat nimic. Are relatii la SRI.

9 aprilie 2018 13:54

ss Ar fi o mare pierdere pentru Romania. Jigodii ca voi au dus tara de rapa. In loc sa avem autostrazi de-a lungul si de-a latul, in loc sa avem canalizari ( cu wc in casa) si drumuri asfaltate voi ati furat-o 30 de ani. Moarte hotilor!

7 aprilie 2018 16:07

v, membru PSD Bai fraierilor imputenti, n-aveti voi prestanta, banii si virilitatea lui Sebi Ghita, cel cu pula mare care controla orice contract in guvernarea Ponta.

6 aprilie 2018 14:39

gica ,contra Fugi la rusi,schimba-ti identitatea,fizionomia,amprentele,prietenii,nevasta si copii si bucurate in continuare de viata cu ce bani iti vor mai lasa rusii Pacepa a scapat cu viata cu tine nu se stie !!Si ciocu' mic ca nu se stie cand te vor vinde si rusii contra unuia de-al lor si te asteapta astia ca pe Sfintele Moaste sa te pupe !

6 aprilie 2018 11:27

Moarte-Psd-ului prima data sa te omoare sa recupereze de la tine bani furati de la stat.iti meriti soarta hotule

6 aprilie 2018 10:44

Apel la luciditate Ghita, stai linistit. Tu chiar esti protejat de serviciile rusesti.

6 aprilie 2018 10:19

ariciul Na belea.Amenintat cu murirea.De ce ma? le-ai futut si nu ai platit?le-au furat butelia ori ce?Da ce ma cati traim in tara asta....de ce nu ne ameninta nimeni cu moartea?Si ce ma toti care lucra in functii in Bucuresti sunt amenintati cu moartea?Pai daca ati facut ceva pentru care meritati omorati....muriti bai tata.Ca nu va ingrop eu.Ba chiar as avea si eu ceva de zic catorva de pe acolo pentru ce a ajuns tara noastra.Moarte usoara dragilor,ooori....faceti ceia ce trebuie si lasati prostiile in grija legii,nu sariti si la gatul legii,dupa ce tot voi ati incalcato.jigodiilor.

6 aprilie 2018 9:54