Site-ul ziare.ro utilizează cookie-uri. Navigând în continuare, vă exprimați acordul pentru utilizarea cookie-urilor. Click pentru a afla mai multe [ X ]

Tudorel Toader a trimis luni Parchetului General o cerere de desecretizare a protocoalelor cu Serviciul Român de Informații, dar și informații despre existența lor.

"În data de 19 martie 2018, ministrul justiţiei, prof. univ. dr. Tudorel TOADER, a solicitat domnului Augustin LAZĂR, Procuror general al Parchetului de pe lângă Înalta Curte de Casaţie şi Justiţie, în baza prerogativelor constituţionale şi a competenţelor legale, comunicarea următoarelor aspecte:
•dacă şi câte protocoale secrete au fost încheiate între Ministerul Public, Direcţia Naţională Anticorupţie şi Direcţia de Investigare a Infracţiunilor de Criminalitate Organizată şi Terorism pe de o parte şi Serviciul Român de Informaţii, pe de altă parte;
•data încheierii şi semnatarii respectivelor protocoale;
•demararea procedurii legale de desecretizare a conţinutului acestora", se arată într-un comunicat de presă al Ministerului Justiţiei.


Comentarii

PSD-isti, alupigus si tudorica dreptul luam muie cu cacat. Cacatul mamelor noastre. Alea curve.

20 martie 2018 13:53

EURO-bulangeria "SALVEAZĂ" România! Bună seara, suntem un group de activizde & passivizde PEDO-bulangioaice LGBTizdo-FEMENizde & USRisto-TFLizde şi fukcem un sex-appel călduros la Dvs. să ieşiţi în stradă să ne ajutaţi să punem laba pe niscaiva HOMO-copii, ca să-i "adoptăm" şi să-i creştem în spiritul "valorilor" "europene"...

20 martie 2018 0:46

Sfîntul Prooroc Ilie Tișbitul JUSTIȚIA 8 DUMNEZEU 8; JUSTIȚIE 14 MARIA 14; Justiția 12 HRISTOS 12; JUSTIȚIA 8/13 TIȘBITUL 8/13; JU.STIȚI.A. JU-Judecata, STIȚI-Tișbitul, A-Alb. Judecata albă a Lui Hristos și Tișbitul. Acestea sînt numerele literelor și laturilor numelor divine împreună cu definiția, prin care a fost creată Instituția Statului, JUSTIȚIA.

19 martie 2018 22:57

alupigus gica.contra, te-as fute-n cur prin sodomizare anala!

19 martie 2018 20:20

alupigus Cu Dragnea, investitiile scad, cursul Euro creste, dobanzile, preturile si ratele cresc. Dar, ce-mi place ca fute-n cur tot ce nu voteaza PSD/ALDE: mediu privat, oameni educati, liberali, populari, progresisti, proamericani si proUE, pro lupta anticuruptie. Forta Dragnea! Muie Romania! V-as fute-n cur asa cum ma futea pe mine tata dupa sedintele PCR.

19 martie 2018 20:17

Lucius Cornelius Sulla Cei care ati "terminat" macar o facultate de drept, aveti "dreptul" sa va exprimati AICI ! Ceilalti ...idioti habarnisti, analfabeti functionali,parerologi,anal-isti ori chiar..."saxofonisti" gurerologi si sugaci- NU !!! Asa ca mai bine, imi....beliti sula !

19 martie 2018 17:05

alupigus Asta e profesor universitar , om de valoare bai scursuri basiste jigodite , fute-v-ar cainii-n gat de spurcati tradatori de neam !

19 martie 2018 13:56

alupigus Ia priviti javrele bashinisto-johanniste , sustinatorii nenorocirilor nationale produse de binom , stat paralel , golanii institutiilor de forta , cum sar la gatul profesorului ! La cacat jigodiilor !

19 martie 2018 13:51

gica ,contra Tudore daca aprinzi fitilul s-ar putea ca bomba sa te atinga si pe tine caci stim (ei)ca nu esti curat(cu doctoratul,cu copii, cu pilele ..).

19 martie 2018 13:46

europeanu analfabetul de gargamel e profesor universitar doctor ??? La ce universitate ? As vrea sa-i vad lucrarea de doctorat ! Asta e un supozitor mai oameni buni ! La curul olteanului dragnea. Un agramat tupeist !!!

19 martie 2018 13:32

felix ce de sperma are pe fata!

19 martie 2018 13:27

alupigus Profesore nu te lasa , mergi pana la capoat si scapa-ne de Statul paralel , binom , trinom si toti derbedeii din servicii si Justitia ajunsa putregai !

19 martie 2018 11:31

Bine, și EURO-pizdirica ”ambasador” al Olandei + alde Klemm H.G. al nostru. ei ce zic / fuck la faza asta?! Cu respect, Paulus