Site-ul ziare.ro utilizează cookie-uri. Navigând în continuare, vă exprimați acordul pentru utilizarea cookie-urilor. Click pentru a afla mai multe [ X ]

Se cere demiterea Monicăi Macovei din Parlamentul European. O petiție care a strâns mii de semnături cere scoaterea europarlamentarului român din rândul politicienilor care reprezintă România în Europa. 

Macovei este acuzată de trădare față de propria țară și de acțiuni îndreptate împotriva cetățenilor români cărora nu le reprezintă interesele în Parlamentul European. 

Inițiatorii petiției spun că Monica Macovei ar trebui să plece fiindcă nu îi reprezintă pe români, ci ar reprezenta interesele lui Soros. Singura concluzie care se poate trage din atitudinea pe care o are Macovei este că nu reprezintă interesele românilor. 

Monica a avut un discurs foarte criticat în Parlamentul European în urmă cu patru zile.


Comentarii

mircea ala mare ca bradu si prost ca gardu ce face doarme,e ostenit si mai e pana marti la ora 11PM

12 februarie 2018 18:50

mircea ala mare ca bradu si prost ca gardu ce face doarme,e ostenit si mai e pana marti la ora 11PM

12 februarie 2018 18:50

mircea ala mare ca bradu si prost ca gardu ce face doarme,e ostenit si mai e pana marti la ora 11PM

12 februarie 2018 18:50

mircea ala mare ca bradu si prost ca gardu ce face doarme,e ostenit si mai e pana marti la ora 11PM

12 februarie 2018 18:50

mircea ala mare ca bradu si prost ca gardu ce face doarme,e ostenit si mai e pana marti la ora 11PM

12 februarie 2018 18:50

mircea ala mare ca bradu si prost ca gardu ce face doarme,e ostenit si mai e pana marti la ora 11PM

12 februarie 2018 18:50

mircea ala mare ca bradu si prost ca gardu ce face doarme,e ostenit si mai e pana marti la ora 11PM

12 februarie 2018 18:50

mircea ala mare ca bradu si prost ca gardu ce face doarme,e ostenit si mai e pana marti la ora 11PM

12 februarie 2018 18:50

nae Pt Cetatean,petitia e in pizda la ma-ta,o semnez eu in locul tau cu pula,cat de prosti sunteti chiar credeti ce spun imputiti de maimute de la antena 3.

12 februarie 2018 13:51

nae Sa imi sugi pula jeg Psd-ist ,cel care te scri Alupigus,,te fut in gura si pe tine si toti imputiti de postaci care ii plateste penali Psd

12 februarie 2018 13:48

PSIHIATRUL DE SERVICIU Pt tampitul VM 13:16 stie-tot ca orice nebun, care se crede zdravan: scornelile cu 25 milioane Euro si TELDRUM, de unde le scoti, nebunule ?! Din koor-ul jegoasei Macovei, fi-i-ar numele de kakat, in veci.

12 februarie 2018 13:45

VM Atunci sa ne reprezinte gasca lui Dragnea si Tariceanu...Cand Dragnea prin Tel Drum a tras de la Uniunea Europeana 25 milioane Euro fraudulos creind o paguba pe care statul nostru a returnat-o deja...de unde?...din taxele si impozitele prostimii...Nu le convine ca se aud in Consiliul European toate faradelegile ce le fac si le-au facut in tzara...De aceea PSD-isti vor sa calareasca justitzia si sa se umple de privilegii, nu ca nu ar avea destule...

12 februarie 2018 13:16

alupigus Descreieratul acela care semneaza cu "nae" , foloseste numele altcuiva , asta este nebunul forumului care semneaza cu fel si fel de nume , pe care nu-mi explic de ce ADMIN nu-l exclude !

12 februarie 2018 9:45

Vasile sigur

12 februarie 2018 9:37

CETATEAN Petitita unde este, sa o semnam si noi ! Nenorocita asta de Macoveica, este platita cu salariu de 7000 Euro/luna, din Bugetul Romaniei. Nenorocita asta de Macoveica, sa fie retrasa chiar de adunatura care a pus-o pe liste la PE, caci, nenorocita este dementa dezlantuita.

12 februarie 2018 6:12

gica ,contra Adevarul supara cel mai tare pe mincinosi !

12 februarie 2018 4:52

v Macoveica pe cine reprezinta in parlamentul European, daca partidul pe listele caruia a fost votata nu mai exista? Sa nu mai vorbim de denigrarea continua a Romaniei la parlamentul European.

12 februarie 2018 0:53

Margarit Ion Monica m-a anchetat in 13 iunie 1990 cand era procuror. L-a pus si pe un politist sa ma bata cu bastonul la talpi. Monica a facut politie politica!

12 februarie 2018 0:17

nae care jeguri au semnat petitie cacati de la antena 3 si Plesoianu,,,pe burtiera la antena 3 au scris ca Macovei a facut circ la PE..minciuni ea a spus adevarul Norica a facut circ,,puna de jegul imputit de Tariceanu,,,,futu-va in gura antena 3 imputit si mincinosi ordinari,,,de aia va inchis contul pe Facebook ca numai mintiti ,,,si imputiti de penali Psd mint fiindca legile justitiei vor sa o schimbe pt acei doi hoti si escroci sa scape de puscarie Dragnea si Tariceanu..