Site-ul ziare.ro utilizează cookie-uri. Navigând în continuare, vă exprimați acordul pentru utilizarea cookie-urilor. Click pentru a afla mai multe [ X ]

UPDATE ORA 11.39 Viceprim-ministrul Sevil Shhaideh a declarat, vineri, la ieșirea din sediul Direcției Naționale Anticorupție (DNA), că a fost chemată pentru a i se comunica faptul că are calitatea de suspect într-un dosar de corupție.

Viceprim-ministrul Sevil Shhaideh s-a prezentat vineri la Direcția Națională Anticorupție (DNA), fiind citată într-un dosar de corupție.

Integral pe Agerpres



Comentarii

Dragnea are pula mare, fute-n cur pe orisicare! PSD se mentine la 46% in sondaje oricate spume ati face. Singura voastra salvare: emigrarea da-v-as muie cu lopata.

24 septembrie 2017 19:17

sunt membru psd de 40 de ani sotului lui Shaideh sustine regimul din Sitia, asa ca PSD va fute-n cur pe toti

24 septembrie 2017 15:06

sunt membru P$D de 35 de ani, gaozar de 45 și de 3 ani încoace votez USR-LGBT-ORL !!! Cu respect, Dacian Pizdoș (transvestit pe toate planurile, incl. pe cel POPO-politic, n.m.)

23 septembrie 2017 9:49

Dana Problema este de ce au scos dosarul taman acum?.Mafiotul de dragnea a pus proastele sa semneze si el mustaciosul a profitat.Oricum psd-istii au hotia in sange.Saltat-il pe dragnea si fug ca sobolanii de pe corabie.

22 septembrie 2017 20:31

sunt membru P$D de 35 de ani, gaozar de 45. Bagami-as flocii, mucii si paduchii in tot tineretul scolit care vrea progres.

22 septembrie 2017 19:02

JUNONA Sunt pe ciclu. Bine sunt gaozar, dar am aceleadi simptome.

22 septembrie 2017 19:00

Emil din Dublin Felicitari Doamna Kovesi, Nu va lasati!Fiti puternica si faceti-va datoria fata de Romania. Turbeaza psedeii.

22 septembrie 2017 18:18

Bravo Lulutza KURVESI !!! Asa vedem si noi DAMBLAGITII de SOROSISTI!!!

22 septembrie 2017 15:52

bravo Kovesi au iesit imputiti de postaci platiti de hoti si penali Psd sa o atace pe Kovesi,,,,jegurile JONONA si Kovesi Lulutza,,ordinarilor cati bani primiti pt o postare de le penali Psd ,,se vede de la o posta ca sunte-ti pusi pt manipulare aici pe net,,,,sa muriti toti in frunte cu puscariasul Dragnea.

22 septembrie 2017 13:58

alecu pe hambar dā psdeul in dambla si pesedistii au turbat déjà, auzi sa dea kovesi iama in baclavale cu bucataresa cu tot

22 septembrie 2017 13:38

Kovesi Lulutza Cu dosarul FRATELUI tău, ce mai faci?

22 septembrie 2017 13:28

JUNONA Kovesi Lulutza a turbat definitiv. Hingherii, aloo, capturati catzeaua turbata care se crede "procuror" ! Fabrica de dosare Kovesi&DNA&Johannis produce toxine pe ultima ei suta de metri, de existenta.

22 septembrie 2017 12:01