Site-ul ziare.ro utilizează cookie-uri. Navigând în continuare, vă exprimați acordul pentru utilizarea cookie-urilor. Click pentru a afla mai multe [ X ]

„Proiectul privind creșterea accizelor la carburanți este în afara angajamentului electoral al PSD. PSD nu le-a vorbit oamenilor în campania electorală nici că o să revină asupra pensiilor speciale, nu le-a vorbit oamenilor de afaceri despre supraimpozitările pe care urmează să le introducă pentru a lua de la cei care produc și a oferi susținere financiară în sectorul bugetar. Iată acum o altă măsură care se prefigurează, de a lua de la cetățenii de bună credință sau consumatorii economici importanți o taxă în plus pentru a-și acoperi această incapacitate de a guverna. Practic, acciza înseamnă o taxă în plus.

Integral pe Agerpres



Comentarii

SAM Turcanco, PDL-bashinoaso, promisiunile electorale comise de tine&voi&pdl, au fost : devalizarea Bugetului prin ANRP cu plati frauduloase de miliarde Euro, hotzii la drumul mare cu Popoviciu cautat de Interpol, terenurile de la NANA sterpelite de famiglia Basescu si neplatite in vecii-vecilor cu imprumutul de 3 milioane Euro de la CEC, fraudele cu bani publici comise de Videanu, Udrea, Cocos. Gaurile negre din Buget lasate de Guevrnul Boc&PDL&Basescu si taierile ilegale de salarii si pensii, banii furati transferati in conturile personale pdl. Taci, fa, drak', si dispari ....

14 august 2017 8:14

mircea, zis si cacat femeile astea, scraboase fiinte!

13 august 2017 10:48

@mircea, acest impotent pestifelic mircea, ce vina avem noi ca tu esti homosexual fecal. Nu ma mir ca vomiti cacat ot ca numai asta mananci.

13 august 2017 10:43

mircea ce fata are parca e fecundata cu embrion dala Iosif Visarionovici si Ana Pauker,sau copila lu Joyanus fecundatorul sterp si mama surogat Udrea verisoara lu tanti Paul-Vass si vara buna din cuscrii vitregi Bodu-Vass.Prin targ se spune ca Nutzy e bortoasa cu rumanu Organ,o insamantato in lanu da papusoi cu stuletele lu Jegarica,dupa tratamentu ci iaurt si ipsos

11 august 2017 13:44

Raspunsu` zilei I-auzi dom`le ! Nu mai are voie omu` sa se razgandeasca! Da`....tu (par egzemplu` !) cand ai..."trecut" de la draga Stolo` la Turcan, cum a fost ?Haaaa...???

10 august 2017 11:13

FBI-EYE PDL-puturoaso, Turcanco, ia spune tu acilea, cate miliarde Euro a devalizat Popoviciu, impreuna cu Basescu&Co, din Bugetul Tarii ?! Lacusta paguboasa de Basescu&Videanu, Popoviciu&Blaga&Cocos&Udrea, au transferat Bugetul Tarii in conturile bancare din SUA si altele. Fa, nesimtito, tu si PDL, ati distrus Romania pe termen lung.

10 august 2017 8:13

Uta Mai Turcanu altceva decat sa fii in gura cu "angajamentul electoral " nu am auzit de la tine ,nu te duce tertecuta spune cauzele ,consecintele,prostiile facute de s-a ajuns aici etc eventual , alte modalitati de rezolvare !!

10 august 2017 6:49

mircea mare noroc pe capul Romanilor ca toate gunoaiele sunt depozitate in locasuri unde se recicleaza si devin mult mai toxice,locatiile sunt:Palatul Cotroceni,Palatul Parlamentului,Ministere,servicii,Savarsin,Justitie