Site-ul ziare.ro utilizează cookie-uri. Navigând în continuare, vă exprimați acordul pentru utilizarea cookie-urilor. Click pentru a afla mai multe [ X ]

Secretarul general al PSD, Liviu Dragnea, a declarat, vineri, pentru MEDIAFAX, că discursul lui Victor Ponta de la învestirea Guvernului Ungureanu reprezintă o greşeală care trebuie asumată, dar care nu mai trebuie repetată în acest an electoral.

Integral pe România Liberă



Comentarii

Dar discursul lui Ponta cu oile care stau in banci si nu voteaza e valabil?? Oile lui Ponta au stat in banci, nu au votat deoarece Binomul(atentie Cristoiu) Ponta-Dragnea nu mai are incredere in ele. Interesant ca si oile lui Tariceanu si Oprea au executat intocmai ordinele ciobanilor sefi. Perspectiva de a manca paie in loc de lapte si miere a bagat frica in TURMA USL-amista.

30 septembrie 2015 18:35

@Inteleptul Nuuu! Ponta e omul care mai anul trecut si ceva ii injura de-i spurca pe liberali, desi partidul sau tragea la greu foloase de pe urma Tariceanului! Omul avea o greata de PNL mai abitir decat a marinarului !!!

10 februarie 2012 18:14

inteleptul Sa fie Ponta omul din umbra al lui Basescu?

10 februarie 2012 16:23

sorins Oare nu acesta e Liviu Dragnea care a luat fonduri europene de sute de milioane de euro pentru compania sa ,descoperit de Uniunea Europeana si Romania penalizata ca face spalari de bani?

10 februarie 2012 15:34

litleboy un discurs normal, asa cum ar trebui sa fie din partea oricarui om politic,indiferent de partid.

10 februarie 2012 15:30

ioanci ...dar daca acest discurs este un ultim avertisment pt. minoritatile udmr ..care isi forteaza noroculsi urmatorul guvern nu va mai avea ministri cu gandul la budapesta ...

10 februarie 2012 14:51

Vladic Ce greșeală băi Dragnea? că Ponta e un om civilizat, nicidecum un mârlan de Călărași? iată un mafiot care finanțează partidul supărat pe Ponta fiindcă acesta e lucid și nu mânat de insticte de mitocan politic!

10 februarie 2012 14:30

Da bine ca esti tu destept! Tarane vezi ca ti se apropie funia de par ! Cand or afla psd-isti ce afaceri ai tu cu pdl-isti lui base or sa te dea afara din kisselef cu suturi in cur ! Si sa vezi atunci asumare !

10 februarie 2012 13:56

PNL Vai,cine face observatii!Tu nu ai nici o valoare;nici la WC nu te duci fara sa-ti ceri voie!

10 februarie 2012 13:54