Site-ul ziare.ro utilizează cookie-uri. Navigând în continuare, vă exprimați acordul pentru utilizarea cookie-urilor. Click pentru a afla mai multe [ X ]

Jurnalistul Sorin Roșca Stănescu a anunțat joi, la mitingul USL de la Arcul de Triumf, că se va înscrie în PNL.

"Acesta a fost ultimul meu discurs în calitate de jurnalist, mâine mă înscriu în PNL", a declarat Roșca Stănescu în fața manifestanților.

Integral pe Cotidianul



Comentarii

Donca Ce cauta acest nemernic alaturi de manifestantii pasnici si nevinovati? Locul lui S.R. Stranescu este la Jilava alaturi de altii care au fost securisti si au comis fapte reprobabile. NU-L ASCULTATI, SCUIPATI-L!

20 ianuarie 2012 12:21

@ razvan Bă Răzvane, mai dute-n aia mătii de dobitoc portocaliu ce ești! Securist nenorocit ce ești! Boule!

20 ianuarie 2012 2:23

srs FLEGMA-N GIT!

19 ianuarie 2012 22:04

razvan Pai, nu? Dupa marele "ribelal" Petre Roman, iata-l si pe SRS. Pe cind Chireac? Acolo e locul astora, alaturi de Crin. Ba, lui ala nu-i e rusine sa vorbeasca de "ultimii comunisti"? Bai eibelalilor, cum va place sa fiti cojmunisti, alaturi de Roman, Diaconu, Rosca Stanescu etc.?

19 ianuarie 2012 21:48

razvan Pai, nu? Dupa marele "ribelal" Petre Roman, iata-l si pe SRS. Pe cind Chireac? Acolo e locul astora, alaturi de Crin. Ba, lui ala nu-i e rusine sa vorbeasca de "ultimii comunisti"? Bai eibelalilor, cum va place sa fiti cojmunisti, alaturi de Roman, Diaconu, Rosca Stanescu etc.?

19 ianuarie 2012 21:48

Buruiana Ciripoi se face PNL-ist sa intareasca gașca! probabil ca va finananța partidul ca sa-i de un loc eligibil in viitorul parlament. Merita, fiindca asa va avea imunitate macar partial ca alti escroci, gen Voicu de la PSD. Bravo Ciripoi Rosca Stanescu, mai ramane sa te pupi cu Vadim (adica Sorin la popoul lui Vadim)

19 ianuarie 2012 20:25

mafiot ordinar javra asta de securist.auzi,surpiza!pai unde sunt toti securistii si comunistii,nu in psd si pnl?

19 ianuarie 2012 17:33

nelu HAAA HA NUMAI POLITICA ÎȚI OFERĂ IMUNITATE .ÎNSĂ IMUNITATE CONTRA MORALEI NU EXISTĂ .

19 ianuarie 2012 17:27