Protecția datelor cu caracter personal. Site-ul ziare.ro utilizează cookie-uri. Navigând în continuare, vă exprimați acordul pentru utilizarea cookie-urilor. Click pentru a afla mai multe. [ Accept ]

Andreea Bălan a apărut în numărul de decembrie al revistei FHM, sub titlul "Irefutabil de sexy". Artista a pozat într-o lenjerie extrem de sexy și se declară mândră de felul în care arată."Ghiciți cine e pe copertă! Dragii mei, am o întrebare: Cine a cumpărat FHM-ul din decembrie?”, scrie Andreea Bălan pe contul său de Facebook.

Cântăreața a postat câteva poze provocatoare pe rețelele de socializare, iar aprecierile și comentariile admiratorilor nu s-au lăsat așteptate.

Integral pe Click!



Comentarii

Andy Andreea e o panarama

10 ianuarie 2012 8:34

@ tra la la Îți dau muie atât ție cât și lui măta! Dobitoacelor!

10 ianuarie 2012 7:58

@ vasile Tribu Excrementule, tu vorbești? De regulă căcații put, nu contrazic lumea aici! Tontule!

10 ianuarie 2012 7:56

vasile Tribu Comentarii le facute de inocentii Romani si ne educati si nu mai am cuvinte..... Toti golanii au acum compiutere si sunt hakeri... niste gunoaie Romanesti toti ce sunteti......

10 ianuarie 2012 6:03

tra la la si care este problema ,labagii care vor sa o vada dau banu si ea castiga iar voi va pisati ca prostii impotriva vantului,adica tot voi mirositi pt ca sunteti niste labagii ofticati si o frecati pe uscat ca boii

9 ianuarie 2012 22:08

Spectator Amarata de ea, nu stie ce sa mai faca !

9 ianuarie 2012 19:44

cornel Hotarati-va daca e "I" sau "RE"...

9 ianuarie 2012 16:01

koko felicitati dtp-istului fhm si doctorului care i-a pus silicoanele. in rest... mai lasati-ne!

9 ianuarie 2012 14:32

Da ! Chiar si unele femei ar manca o inghetata ! De ce nu ?

9 ianuarie 2012 10:38

Da e irefutabilă! Irefutabilă, futabilă, sau refutabilă! Sexy? Oare?

9 ianuarie 2012 10:15